Sztuczne kwiaty, inspiracje
|

Jak wykorzystać sztuczne kwiaty? Inspiracje

Ozdoby na uroczystość

Sztuczne kwiaty z powodzeniem mogą Ci posłużyć do stworzenia wyjątkowych dekoracji w miejscu, w którym odbędzie się wielka uroczystość. Z ich pomocą możesz wykonać girlandy, stroiki czy też ozdoby na krzesła. Świetnie sprawdzą się one w tej roli zarówno podczas wesela, chrztu, a nawet komunii. Ich atutem jest to, że są wytrzymałe, dlatego doskonale zdadzą egzamin podczas każdej ceremonii. Warto o nich pomyśleć również przy okazji sesji fotograficznych wykonywanych z wyżej wspomnianych okazji.

Bukiety sztucznych kwiatów

A co powiesz na… bukiety sztucznych kwiatów Decorshop? To również fantastyczna dekoracja domu, a jednocześnie wyjątkowy pomysł na prezent. Tym bardziej, że nie musisz samodzielnie takich kompozycji tworzyć, w niektórych sklepach są one w pełni gotowe do wykorzystania. Z powodzeniem można wstawić nasz sztuczny bukiet do salonu i cieszyć się jego pięknem przez miesiące, a nawet lata. Możesz mieć również pewność, że odmienią one każdą przestrzeń i nadadzą jej wyjątkowego charakteru. Sztuczne kwiaty w bukietach przetrwają również pojawiające się co jakiś czas kaprysy pogody.

Wieniec kwiatowy

Marzy Ci się własny wieniec kwiatowy umieszczony np. na drzwiach? Wcale nas to nie dziwi – dzięki temu wchodzenie do mieszkania będzie czystą przyjemnością. Takie ozdoby tworzą wyjątkową atmosferę, a i z pewnością zrobią wrażenie na znajomych oraz innych członkach rodziny. Czerwone, żółte, niebieskie, fioletowy – wszystkie te kolory kwiatów możesz wykorzystać w tworzeniu tej unikalnej ozdoby. Mogą one składać się z bardzo różnych gatunków: gerber, goździków, hortensji…  A to dopiero początek!

Flower box

Flower boxy to, innymi słowy, kwiaty umieszczone w dekoracyjnym pudełku. Obecnie niezwykle często stosuje się je w formie modnych upominków. Moda na nie dotarła do nas ze wschodu i do dziś trwa w najlepsze. Bardzo często w tym przypadku wykorzystuje się sztuczne kwiaty, których nie trzeba podlewać. Nie trzeba też wstawiać tych kwiatów do wazonu oraz wylewać z niego wody. Taki prezent nie wymaga też podcinania końcówek czy też innych form pielęgnacji – wspaniale prezentuje się od razu po dostarczeniu.

Podobne wpisy