Bestsellery
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

 

Jak dobrać noże do traktorka Murray?

Wbrew pozorom nie jest to nic trudnego, firma Murray jest bardzo uporządkowana i przyjazna użytkownikowi. Demontowanie noży i ich mierzenie to ostateczność. Pierwsza czynność to sprawdzenie tabliczki znamionowej umieszczonej w formie naklejki za fotelem. Przykładowy numer traktorka Murray ma formę zapisu 385004X52A, dwie pierwsze cyfry informują o szerokości koszenia traktorka, oczywiście w calach, czyli przykładowy numer informuje, że traktorek ma szerokość koszenia 38”. Opis noży na stronie uwzględnia szerokość koszenia traktorka Murray. W opisie każdego noża jest podana szerokość koszenia traktorka np: Nóż do kosiarki murray, traktorek murray 38", 49,4 cm, 22-334, czyli nóż do kosiarki  traktorka o szerokości koszenia 38",  długość noża w cm po przekątnej 49,4 cm, i 22-334 numer katalogowy noża do kosiarki w sklepie. 

Traktorki Murray są produkowane o szerokości koszenia 

30”, 31", 32”, 38”, 40”, 42”, 46”, 48", 50", 52".

Na tej podstawie można dobrać nóż potrzebny do traktorka.

Proszę pamiętać, że traktorki Murray są maszynami ogrodniczymi produkowanymi w U.S.A., wszystkie wymiary nominalne maszyn są podane w calach.

Co zrobić gdy, tabliczka znamionowa za fotelem jest nieczytelna lub gdy jej nie ma?

Murray fabrycznie umieszczał samoprzylepne naklejki z numerami noży, pasków klinowych od spodu maski zasłaniającej silnik, w większości przypadków niestety ta naklejka serwisowa nie zachowała się. W tej sytuacji, gdy nie ma naklejki znamionowej oraz naklejki serwisowej pozostaje demontaż noża i odczytanie numeru fabrycznego wytłoczonego na nożu lub jego zwymiarowanie. Wystarczy zmierzyć długość noża po przekątnej, otwory w nożu są przyporządkowane do długości noża, więc nie ma potrzeby ich mierzenia. 

Analogicznie postępujemy przy doborze noży do kosiarki spalinowej pchanej lub z napędem.

W przypadku wątpliwości służymy pomocą telefoniczna 609172122, lub e-mail’owa admin@malygorod.pl

nóż do kosiarki Murray, traktorek Murray,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl