Części do kosiarki Castel Garden

Części do kosiarki Castel Garden – którą wybrać najlepiej

Castel Garden tworzy maszyny ogrodnicze. W 2000 roku połączyli się z innymi firmami. Teraz należą do Stiga Group. Mają sklep z częściami internetowym. Tam znajdziesz noże, paski, rolki, piasty, tłoki, filtry powietrza i więcej. Gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Kluczowe informacje

  • Castel Garden to szwedzka marka maszyn ogrodniczych
  • Szeroki wybór oryginalnych i zamiennych części do kosiarek
  • Wysokiej jakości komponenty zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo
  • Skuteczna pielęgnacja trawnika dzięki wydajnemu sprzętowi
  • Profesjonalne narzędzia ogrodowe dostępne w sklepie internetowym

Paski napędowe do Castel Garden

Odpowiednie paski napędowe są ważne dla Twojej kosiarki Castel Garden. Przekazują napięcie i siłę do noża. To zapewnia sprawną i bezpieczną pracę.

W ofercie mamy wiele wysokiej jakości pasków napędowych. Pasują one do różnych modeli traktorków, takich jak Sabo, Mac-Garda czy Viking.

Pasek napędowy do Castel Garden, Sabo, Mac-Garda, Iseki, Sabre, Honda, Viking, Solo

Nasza oferta zawiera paski do wielu modeli traktorków. Pasują m.in. do wielu modeli Stiga i Honda. Posiadamy też paski dla traktorków marki Viking.

Łańcuch napędowy traktorka Castel Garden

Mamy na sprzedaż części, w tym łańcuchy, do traktorków Castel Garden. Cena obejmuje pełne ogniwa (czyli dwie rolki).

Liczba ogniw jaka może być potrzebna to około 50 sztuk. Zużyty łańcuch trzeba wymienić w całości na nowy.

Łańcuch napędowy Honda HF2213, HF2218

Jeśli potrzebujesz łańcucha do traktora Honda HF2213 lub HF2218, dobrze trafiłeś. Oferujemy ogniwa po przystępnej cenie, w komplecie z rolkami.

Zwróć uwagę, że łańcuchy wymagają wymiany kompleksowej. Idealna długość to 50 ogniw (czyli 100 rolek).

Części do kosiarki Castel Garden

Gdy zaplanujesz konserwację lub naprawę kosiarki, ważne jest, aby użyć oryginalnych części zamiennych. Także akcesoria do trawy z wysokiej jakości są do dostania u nas. Oferujemy wiele komponentów do naprawy kosiarek, jak uchwyty noży i rolki. Te części sprawią, że Twoja maszyna będzie działać dłużej i pewniej.

Uchwyt noża Castel Garden XF130, XJ140, XT160

Oryginalne części zamienne GGP zapewniają perfekcyjne dopasowanie. Uchwyt noża pasuje m.in. do modeli XF130, XJ140 i XT160. Zapewni bezpieczne, skuteczne koszenie trawy.

Rolka płaska śr. 85mm GGP i inne

Nasza oferta obejmuje też rolki płaskie 85mm, doskonałe dla traktorów GGP, Castel Garden i Mountfield. Te komponenty do maszyn ogrodniczych przedłużą żywotność Twojego sprzętu.

Rolka klinowa GGP śr. 90mm / (B/A)

Rolka klinowa 90mm może być niezastąpiona podczas konserwacji kosiarek Castel Garden. Pasuje do pasów o szerokości (1/2″ lub 5/8″). Zapewnia to właściwe dopasowanie i nieskazitelne działanie części zamiennych.

Część Pasuje do Specyfikacja
Piasta noża Castel Garden F72, XF140HD, J92, JP92, XJ140, XJ160HD, TC102, XT170HD, XT190HD Wysokość piasty: 36mm, średnica ośki: 20mm
Rolka płaska GGP, Castel Garden XD150, XF130, XJ140HD, XT160, XT170, Mountfield 1228H, 1740H Średnica: 85mm, wysokość: 27mm
Rolka klinowa GGP, TWIN-CUT, Castel Garden Junior J92, TC102, Mountfield Średnica: 90mm, wysokość: 20,5mm, pasek: (1/2″)12,7mm/(A)13mm, (5/8″)15,8mm/(B)17mm

Jeżeli masz kosiarkę Castel Garden, dobierzemy najlepsze oryginalne części zamiennych. Oferta obejmuje także komponenty serwisowe. Pomogą utrzymać Twoją maszynę w świetnym stanie. Zapraszamy do naszego sklepu online!

części do kosiarki Castel Garden

Części zamienne i narzędzia ogrodnicze

Kiedy dbasz o trawnik i ogród, części zamienne do kosiarek i akcesoria ogrodnicze Stiga są kluczowe. Proponujemy najlepsze oleje silnikowe, które chronią części zamiennych do traktorków ogrodowych. Dzięki nim praca narzędzi ogrodniczych będzie bezproblemowa przez długi czas.

Olej Stiga SAE30 0,6L – mineralny

Ten olej ma pojemność 0,6 litra. Jest klasyfikowany jako SAE30. Nadaje się do różnych maszyn ogrodniczych, zapewnia skuteczne smarowanie silników 4-suwowych.

Koło agregatu tnącego Castel Garden GGP 80mm

To koło ma 80,4 mm średnicy. Pasuje do wielu modeli traktorków ogrodowych, np. Castel Garden i Stiga. Idealne dla kosiarek i innych maszyn.

Śruba do noża z Prawym gwintem dł 38mm

Jej długość do łba to 38mm. Posiada gwint 3/8” (9,5mm). Śrubę tę znajdziesz w mini traktorkach Castel Garden, GGP.

Olej do kosiarki Stiga SAE30 1,4 L

Ten olej jest dedykowany do kosiarek i traktorków GGP, Stiga. W opakowaniu o pojemności 1,4L. Jest to mineralny olej jednosezonowy o najwyższej jakości.

Wniosek

Wybierając części do mojej kosiarki Castel Garden, wiem, że dostaję najlepszą jakość. Te części sprawią, że moja maszyna do pracy w ogrodzie będzie działać pewnie i bezpiecznie. Sklep internetowy oferuje wiele oryginalnych i zamiennych części. Znajdę tam noże, paski napędowe, rolki, łożyska, tłoki i inne akcesoria.

Dbam o kosiarkę regularnie i używam tylko wysokiej jakości części. To sekret, by kosiarka Castel Garden służyła przez lata, bezawaryjnie ciął trawę. Ważne jest też, by wiedzieć, jak dbać o sprzęt ogrodniczy. Odpowiednia konserwacja pozwoli mi cieszyć się pięknym trawnikiem długo.

FAQ

Jakie części do kosiarki Castel Garden są najlepsze do wyboru?

Gwarantujemy, że oferowane części do kosiarki Castel Garden są z najwyższej półki. Dzięki nim kosiarka będzie działać pewnie i bezpiecznie. Sklep internetowy ma pełną ofertę oryginalnych i zamiennych części. Znajdziesz tu noże, paski napędowe, łożyska, tłoki i inne ważne akcesoria.

Jakie paski napędowe są odpowiednie do kosiarek Castel Garden?

Do modeli takich jak Castel Garden J92, Stiga Estate 92, Honda J(P)92, i inne, pasuje specjalny pasek napędowy. To pasuje także do wielu innych traktorków. Są wśród nich sporo popularnych marek. Sprawdź zgodność z twoim modelem kosiarki.

Jakie części do kosiarek Castel Garden są dostępne?

Sklep przygotował bogatą ofertę części do kosiarek Castel Garden. Możesz tu znaleźć uchwyty noża, różne rolki, filtry powietrza i inne ważne części. Dzięki nim, konserwacja i naprawy twojego sprzętu ogrodowego będą proste.

Jakie oleje i części zamienne są rekomendowane do kosiarek Castel Garden i innych maszyn ogrodniczych?

Oferujemy oleje silnikowe SAE30, w butelkach 0,6L lub 1,4L. Są idealne dla kos, które chłodzone są powietrzem. Pasują do maszyn ogrodniczych różnych marek. W ofercie mamy także wiele innych ważnych komponentów, jak koła tnące czy śruby.

Podobne wpisy