Wszystko co powinieneś wiedzieć o oragen 200 SC

Coragen 200 SC: Przełomowy środek ochrony roślin

Insektobójczy środek Coragen 200 SC jest innowacyjnym produktem w dziedzinie ochrony roślin. Zawiera substancję czynną o nazwie chlorantraniliprol, znanej również pod nazwą handlową Rynaxypyr®. Coragen 200 SC działa na szerokie spektrum szkodników, zwłaszcza owocówek i zwójkówek, oferując rolnikom skuteczne narzędzie do ochrony ich plonów.

STOSOWANIE ŚRODKA CORAGEN 200 SC
Zalecana dawka insektycydu Coragen 200 SC waha się w zależności od rodzaju uprawy i występowania szkodników. Stosowanie środka ochrony roślin Coragen wymaga zawsze ścisłego przestrzegania instrukcji bezpiecznego użytkowania zawartych na opakowaniu.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA CORAGEN® 200 SC

Środek Coragen 200 SC dostępny jest w różnych rozmiarach, od małych butelek Coragen 200 SC 50ml, do większych opakowań jak Coragen 200 SC 1l. Wybór wielkości opakowania zależy od rozmiaru plantacji i zapotrzebowania na insektycyd.

Korzyści stosowania insektycydu Coragen 200 SC

Coragen 200 SC FMC, oferowany przez firmę FMC, ma wiele zalet. Przede wszystkim, jest to środek owadobójczy o potrójnym działaniu: kontaktowym, żołądkowym i powierzchniowym, co oznacza, że jest skuteczny niezależnie od miejsca kontaktu z szkodnikiem. Oprócz tego, środek Coragen 200 SC wykazuje skuteczność w zwalczaniu wielu szkodników, takich jak gąsienice bielinka rzepnika, owocówka jabłkóweczka czy zwójka krzyżóweczka.

Rośliny sadownicze, które chroni Coragen® 200 SC

Coragen 200 SC jest skutecznym narzędziem w walce z szkodnikami roślin sadowniczych. Zwalcza szkodniki jabłoni, a także jest stosowany na polach i plantacjach. Szczególnie polecany jest do zwalczania owocówki jabłkóweczki i szkodników na sadach.

Dawkowanie insektycydu Coragen 200 SC – jak stosować?

Dawkowanie i częstotliwość stosowania Coragen 200 SC zależą od rodzaju uprawy i intensywności występowania szkodników. Ogólnie rzecz biorąc, zalecana dawka Coragen 200 SC wynosi 0,2-0,5 litra na hektar. Coragen 200 SC powinien być rozcieńczony wodą przed użyciem. Zalecana ilość wody zależy od typu sprzętu stosowanego do oprysku Coragen 200 SC.

Dawkowanie dla upraw ziemniaków to zazwyczaj 0,3 litra na hektar. Coragen 200 SC powinien być stosowany w odpowiednich fazach rozwoju roślin, takich jak fazy kwitnienia lub fazy dojrzałości. Pamiętaj, aby zawsze przestrzegać instrukcji zawartych na etykiecie produktu.

Jak kupić Coragen 200 SC?

Coragen 200 SC jest dostępny w wielu sklepach z produktami do ochrony roślin, zarówno stacjonarnych, jak i online. Atrakcyjna cena Coragen 200 SC, a także jego skuteczność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych preparatów owadobójczych na rynku.

Pamiętaj, że bezpieczeństwo stosowania środka owadobójczego Coragen 200 SC zależy od przestrzegania zasad bezpiecznego użytkowania. Zawsze należy czytać i przestrzegać instrukcji na etykiecie produktu. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z ekspertem lub dystrybutorem produktu.

Podobne wpisy